O nas

DO PROWADZONEJ PRZEZ GMINĘ CZERWONAK EWIDENCJI SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI NIEPUBLICZNYCH ZOSTALIŚMY DODANI DNIA 26 SIERPNIA 2011 (WPIS NR 4/2011)

Kilka słów o naszej działalności

Aby zapewnić Państwa dzieciom właściwą opiekę i wszechstronny rozwój, otworzyliśmy w Owińskach nowe przedszkole. Chcemy już od najmłodszych lat przyzwyczajać Państwa pociechy do nauki języka angielskiego, aby w późniejszym wieku, nie sprawiał im on żadnych trudności. Dlatego opieramy się na programach nauki języka angielskiego dostosowanych do młodego wieku wychowanków i specyfiki naszej placówki, co pozwoli dzieciom polubić język obcy i nie bać się go w przyszłości.

Naszym celem jest nie tylko realizacja programu oraz nauka języka angielskiego, ale również propagowanie wartości społecznych i rodzinnych. Mamy wspaniałą kadrę. Zarówno nauczycieli, jak i pomoce nauczycieli zatrudniłyśmy nie tylko pod kątem wiedzy merytorycznej i doświadczenia w pracy z dziećmi, ale również wiedzy o świecie współczesnym, savoir-vivre, tolerancji oraz akceptacji dla ludzi i ich poglądów.

Chcemy by nasi wychowankowie, Państwa dzieci, opuściły nasze progi jako mali, ale pełnoprawni obywatele Unii Europejskiej z wykształconym poczuciem własnej wartości i przynależności do swojego środowiska.

Lokalizacja przedszkola to zielony, pełen ptaków, zwierząt, drzew i kwiatów teren Owiplantu. Przed budynkiem znajduje się spory skwer z pięknym starodrzewem, wypełniony słońcem i głosami ptaków. W obrębie przedszkola znajdzie się ogrodzony plac zabaw, z jednej strony ograniczony krzewami forsycji, w których cały rok bytują ptaki, a z pozostałych stron obsadzony pnączami. Wzrastanie w takim otoczeniu pozwoli dzieciom samodzielnie przekonać się, co dzieje się z nasionami wrzuconymi do ziemi, jakie znaczenie ma słońce i woda w życiu oraz czym jest otaczająca nas przyroda.


Dwujęzyczne Przedszkole Niepubliczne "Na górze róże" ul. Poznańska 15, 62-005 Owińska tel. 514 273 868 e-mail: przedszkole.owinska(at)gmail.com

Copyright © 2011 - 2014 Urszula Stachowiak